שווה קריאה: אפליקציות וסיכומי שנה

Alonisser ,02/01/2012

כולם מדברים על אפליקציות:

  • רשת של אפליקציות  - A web of apps  מאת Sarah Perez בTechCrunch.  פרז סוקרת את ההתפתחות האדירה של עולם האפליקציות בשנים האחרונות (600 אלף ב ios ו400 אלף בandroid) ושמה אצבע מדוייקת על אחת הבעיות המרכזיות בו (שהיא גם פוטנציאל מצויין לסטארט אפ, מישהו שומע?) גילוי אפליקציות - איך אני מגיע לאפליקציה הזו שאני באמת צריך, רוצה, איך אני בכלל יודע עליה? חיפוש אפליקציות פורץ דרך יכול להוליד את גוגל של הדור הבא.  עוד נקודה מעניינת היא הפוטנציאל של התממשקות בין אפליקציות תוך שימוש בapp URL schemes.
  • אפליקציות שמפעילות אפליקציות, אפליקציות שמדברות עם אפליקציות, שיודעות על אפליקציות, אפליקציות שיולדות עולם חדש מופלא.
  • ב Atlantic דאגו גם להשוות בין ההתפתחות של מכירת המבורגרים במקדונלדס להתפתחות הapp stores. (וישר לגרף של sybase אם אין לכם סבלנות) . מסתבר שמה שלקח למקדונלדס 46 שנה להשיג - מכירת 100 מיליארד המבורגרים (היעד הנכסף נכבש ב1996, אם אתם לא צמחונים) צפוי לקחת לApple חמש וחצי שנים (לא, לא המבורגרים, אפל לא מוכרים המבורגרים, הם מוכרים תפוחים לא?)
  • אם כבר אנחנו בעניין אפליקציות: עוד אינפוגרפיקה  חביבה על עולם האפליקציות המתפתח . ועוד אחת על עולם פיתוח האפליקציות
  • וגם לחברים שלנו בxkcd יש מה לומר בנושא.
וגם פרוייקט סיכום שנה (כן, עוד פרוייקט סיכום שנה) חביב של החברה הטובים מ A list Apart, תחת הכותרת: מה למדתי על האינטרנט בשנת 2011. סדרת קטעים קצרים ומתומצתים שנכתבו ע"י מבחר כותבים (וקוראים) של הבלוג. כתוב היטב, מעניין ומרחיב אופקים.
יש לכם עוד סיכומי שנה טובים לתרום לנו בתחום הטכנולוגיה? כתבו בהערות וננסה להכניס

תגובה אחת

  1. [...] - עוד מאמר מטק-קראנצ' על עולם האפליקציות (בהמשך לרשימת קריאה בשבוע שעבר) שמתייחס לקישור בין אפליקציות, לאפשרות של [...]

תגובה