איפה הדוור? עדכונים מהרשת הפתוחה - למפתחים ולכולם

Alonisser ,07/06/2012

ברשת:

מאחורי הקלעים של הרשת : הסיפור של Send - עוד סרטון בסדרה של גוגל על מאחורי הקלעים של טכנולוגיית היום יום שלנו. והפעם מה קורה אחרי שאנחנו לוחצים send - אוריינות חשובה לטעמי לאנשים שחיים בעידן הדיגיטלי.

כן, שמעתי שדוא"ל זה למבוגרים וזמנו מתקרב לעבור. לא נראה לי שכל כך מהר.. #דש.מהדוור

נ.ב : גם פרוייקט Html5 מרשים , כדאי לבקר

והנה גם Mailcheck.js - תוסף jQuery קטן שמסייע בבדיקת כתובות דואר שהמשתמשים שלכם מקלידים לשגיאות דומיין נפוצות ומתקן אותן. #שימושי

עיצוב רשת:

מניפסט עיצוב רשת 2012. או זלדמן מנסה עיצוב חדש ישן ו‏‏‏גדול במיוחד באתר הבית שלו

מפתחים:

Energize.js - ספרייה למכשירי touch שמאפשרת אירועי click מהירים יותר באלמנטים לבחירתכם. בעייה ידועה במכשירי touch שמעקבים את הclick event כדי לוודא שהמשתמש לא התכוון אולי לslide.

פייטוניסטיה:

Plumbum - ספריית Python מהממת ממש למי שמתעסק לפעמים עם shell, bash וכו' . כמו שהיא מגדירה את עצמה (באתר היפה שלה): "רציתם פעם לכתוב shell scripts בשפת תכנות אמיתית?" אז עכשיו אפשר. יפה ופייטוני מאוד. #גם.בחלונות

גיט - למה אתם לא משתמשים בgit-flow? מאמר שמסביר איך משתמשים בgit-flow תוסף לgit שמיישם מודל branching פשוט ושימושי יותר.

וגיט לחלונות גרסה 1.0. מהדורה רשמית שGitHub משחררים. אמור להקל מאוד על עבודה עם Git בסביבת חלונות. לפחות בפקודות הפשוטות שאנחנו באמת משתמשים בהם ביום יום. נכון, אפשר היה לעבוד בGit בחלונות גם לפני זה. אבל קצת מסורבל. זה נראה מבטיח לחובבי או מאולצי חלונות.

Html5 עדכונים מהחזית:html5 logo

מצב הנגינה.  פוסט מצויין בHtml5doctor על שימוש בaudio בHtml5. יותר מתקדם ומפותח מהמדריכים הבסיסים שהרשת התמלאה בהם לפני שנתיים. כולל גישה תכנותית עם js וכאלו. מעניין #חם.מהתנור

לפנות לצד הלקוח: הרצאת וידאו מעולה של מפתחת העל Lea Verou בכנס fluent האחרון על טכניקות לויתור(או צמצום) צד השרת למינימום ושימוש בכלים עדכניים בצד הלקוח בשביל לאפשר את אותם פיצ'רים.

תגובה